peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

خدمات آزمایشگاهی

Lab Services

مشاوره و صدورگواهینامه

مشاوره، یک خدمت از جنس راهنمایی و همراهی ‌است که به آزمایشگاه ها کمک مینمايد تا مسايل فنی، مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی و تحلیل نموده و از آنها در جهت بهبود عملکرد آزمایشگاه استفاده کنند. مشاوران مرکز خدمات آزمايشگاهی نيس با توجه به شرایط مشتریان، راه‌ حل ها و فعاليت هايي را توصیه و یا پيشنهاد می دهند و در صورت تمايل سازمان، در پیاده‌سازی و به کارگيری اين موارد با سازمان همراه خواهد بود. در حالی که خدمات مشاوره مديريت متمرکز بر انطباق با استاندارد ISO/IEC 17025 است، در مشاوره فنی کارشناسان اين مرکز راهنمايي هايی کاملا فني در خصوص اجرای صحيح آزمون ها ارايه مي کنند.

 

جزییات خدمات مشاوره مدیریتی

  • طراحی/به روز رسانی روال های کاری؛
  • طراحی/به روز رسانی مستندات؛
  • ارايه راهکار جهت اصلاح ساختمان؛
  • ارايه راهکار جهت اصلاح/تغيير تجهيزات
  • همراهی در اجرای آزمایشی سيستم
  • ممیزی داخلی؛
  • همراهی در ریشه یابی و صدور اقدام اصلاحی
  • همراهی در زمان ارزیابی خارجی و تسهیل آن

 

 

 

 

خدمات مرتبط

در صورتی که مایل به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 هستید، مشاوران مرکز خدمات آزمایشگاهی گروه نیس که همگی از سرارزیابان و مدرسان مطرح این استاندارد به شمار می روند، تجربه لازم جهت برآورده سازی نیازهای شما را تضمین می کنند. نفرات اصلی تیم مشاوره این شرکت دارای مدارک بین المللی در خصوص استاندارد ISO/IEC 17025 و جزء ارزیابان نهاد های ملی و بین المللی صدور گواهینامه در حوزه های نظام های مدیریتی می باشند.

مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی آزمایشگاه ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف آزمایشگاه ها طراحی و اجرا می نماید.

مبانی و الزامات مدیریت کیفیت در آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017
تربیت ممیز داخلی استاندارد ISO/IEC 17025:2017
تربیت سر ارزیاب بین المللی استاندارد ISO/IEC 17025:2017
کالیبراسیون عمومی تجهیزات اندازه گیری در آزمایشگاه

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO/IEC 17025 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

خدمات اصلی گروه نیـس

کاتالوگ خدمات آزمایشگاه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی،

کوچه دهم، پلاک 13، واحد 1

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید